12 kwietnia

Przegląd i test ExpressVPN (2020): Jest dobry, ale czy jest bezpieczny?

W dzisiejszych czasach naprawdę trudno jest rozszyfrować najlepszy VPN na rynku; w tej recenzji ExpressVPN dowiesz się wszystkiego o tym, dlaczego ExpressVPN jest przez wielu uważany za najlepszą usługę VPN. Oto spoiler: ExpressVPN jest jednym z najlepszych w branży według testów prędkości, ilości i zasięgu serwerów, a ci, którzy korzystali z aplikacji ExpressVPN również sugerują, że jest to najlepsza aplikacja VPN tam.

Powiązany Post: Najlepszy VPN

Dostaniemy się do bardziej szczegółowych informacji, jak artykuł idzie dalej, ale ogólnie liczba serwerów (ponad 3.000) na 160 lokalizacji serwerów (ponad 3000 adresów IP), a możliwość obsługi do 5 urządzeń sprawia, że jest to świetna opcja i odróżnia go od wielu innych dostawców usług VPN. ExpressVPN oferuje wysokie prędkości z praktycznie każdego miejsca na świecie. Nie wspominając o tym, że użytkownicy ExpressVPN nagradzają również takie rzeczy jak obsługa klienta, obsługa klienta (wraz z czatem na żywo) oraz ich oferta solidnej gwarancji zwrotu pieniędzy - wszystko to przy jednoczesnej optymalizacji takich rzeczy jak ochrona prywatności i bezpieczeństwo.

Aplikacja desktopowa ExpressVPN jest w większości bezbłędna, a koszt miesięczny ExpressVPN jest godny podziwu, biorąc pod uwagę szybkość i serwery. Czy przyjdziesz do tej recenzji ExpressVPN, ponieważ szukasz nowej usługi VPN - lub jeśli jesteś kimś, kto używał ExpressVPN i jest ciekawy, należy wiedzieć, że ExpressVPN zapewnił reputację łatwego w użyciu, ale także bardzo szybko - zawsze przewyższając prędkości innych dostawców usług VPN w testach prędkości, jak również łatwość obsługi.

Zdobądź 3 miesiące za darmo dzięki ExpressVPN
Przekopmy się więc do tego, co czyni ExpressVPN lepszym.
Jak tylko zaczniesz używać ExpressVPN, zauważysz, że w porównaniu z innymi dostawcami VPN, testy prędkości nie kłamały (a ExpressVPN udaje się wyprzedzić konkurencję w każdym teście prędkości). To jest szybkie. Jeśli chodzi o odblokowanie Netflixu, jest to powszechna potrzeba wielu osób, a osoby korzystające z ExpressVPN powiedzą Ci, jak skuteczne jest odblokowanie tej usługi.

Dla użytkowników ExpressVPN, Netflix nie jest jedyną rzeczą, która jest zagrożona. Ci, którzy decydują się na korzystanie z VPN bardzo dbają o ochronę swojego adresu IP, dbają o gwarancję zwrotu pieniędzy, dbają o obsługę klienta i wsparcie klienta (dostępne 24 7 dni w tygodniu) poprzez kanały takie jak live chat i inne. Ta recenzja ma charakter częściowy, ale nie można zaprzeczyć, że ExpressVPN wyróżnia się w każdym z tych aspektów i może być najlepszym sposobem ochrony adresu IP - wystarczy spojrzeć na politykę prywatności ExpressVPN, jeśli chcesz dowiedzieć się, co dokładnie oznacza w tym względzie skrót ExpressVPN. Obsługują one wszystkie małe rzeczy VPN dotyczące serwerów, dzienników połączeń, zarządzania aplikacjami, z tymi samymi umiejętnościami co ich doskonała obsługa ExpressVPN, obsługa klienta i wiele innych.

Nie zapominajmy o tunelowaniu dzielonym, które pozwala na zwiększenie wydajności, co pozwala niektórym aplikacjom korzystać z VPN, a nie innym. Jest to zaawansowane, ale ExpressVPN robi w zasadzie wszystko inne, co robi każda inna usługa, i robi to lepiej.

W zakresie obsługi klienta i obsługi klienta na żywo czat, ExpressVPN jest fantastyczny. Uzyskaj potrzebne informacje na temat wszystkiego, od wykorzystania Netflix do szybkości serwera, logów połączeń lub innych, bardziej szczegółowych pytań (związanych z VPN konkretnie lub szeroko) poprzez kontakt.

Gdzie mogę korzystać z ExpressVPN?
ExpressVPN obsługuje pięć jednoczesnych połączeń na jednego użytkownika, co w dużej mierze decyduje o tym, dlaczego ludzie korzystają z ExpressVPN. Czy jesteś w Polsce, czy na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, Express VPN będzie opcją dla Ciebie, jak również dla ludzi w 94 krajach, które ExpressVPN usług. Teraz, ci, którzy chcą mieć VPN często wyrażają, że mają specyficzne potrzeby, które ExpressVPN może nie być w stanie trafić, w odniesieniu do rzeczy, takich jak zapytania dns, ilość serwerów vpn, rozszerzenia przeglądarki, i więcej. Niemniej jednak, bez względu na to, gdzie jesteś, zespół obsługi klienta jest zawsze dostępny, aby zapewnić doskonałą obsługę klienta za pośrednictwem połączenia lub czatu na żywo - tak, nawet w stosunkowo odizolowanych obszarach, ludzie decydują się na to, aby ich adres IP był obsługiwany przez ExpressVPN.

Ogólnie rzecz biorąc, ExpressVPN oferuje dużą szybkość pobierania, a dla nas, użytkowników Netflix (a także dla tych, którzy szukają czegoś więcej niż tylko nas, użytkowników Netflix) ExpressVPN, dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu z ich czatem na żywo, jest gotowy do użycia z serwerami i usługami na całym świecie.

ExpressVPN stoi na zewnątrz z resztą
Tak, ExpressVPN jest całkowicie legalny na tych wszystkich frontach i nie tylko. ExpressVPN odblokowuje Netflix, obsługuje logi aktywności w sposób odpowiedzialny, ma tak wiele severs w wielu lokalizacjach serwerów, jest łatwy w użyciu, a także aktualizuje prędkość, dostęp do Internetu i inne.

Bez względu na to, czy jesteś w Nowym Jorku, czy w jednym z pozostałych 93 krajów, które obsługuje ExpressVPN, istnieje duża szansa, że ta usługa zaoferuje Ci to, czego szukasz od VPN. Połączenie VPN, wsparcie, korzystanie z aplikacji, wsparcie ExpressVPN, wszystkie uzyskać wiele kredytów za ich jakość. Ilość danych, sama szybkość, serwery, wsparcie serwera, możliwości Netflix, i wiele innych mówią same za siebie.

W odróżnieniu od innych usług, ExpressVPN praktykuje to, co głosi OpenVPN, co również stanowi ogromny plus. Przyjrzeliśmy się OpenVPN udp i byliśmy pod wrażeniem tego, jak ExpressVPN radzi sobie z tym elementem rzeczy.

Gdzie może brakować ExpressVPN
Nie byłby to oczywiście właściwy recenzent ExpressVPN bez kilku krytycznych uwag na temat ExpressVPN. Niektórzy, którzy korzystają z ExpressVPN, mają kilka skarg. Generalnie jednak, od 2019 roku ExpressVPN jest najlepszy. Niektórzy, którzy używają ExpressVPN dla swoich VPN, wyrażają obawę o koszty, ponieważ niektórzy klienci mogą zarabiać mniej niż inni. ExpressVPN wysłuchał tej krytyki, a ich ceny pozostają nieco powyżej średniej. W porównaniu do przeciętnej sieci VPN, ci, którzy korzystają z ExpressVPN, zauważą, że szybkość, jakość i spójność tych serwerów (3 000 serwerów na całym świecie) zapewniających bezpieczne, a także spójne połączenie na całym świecie, ExpressVPN wyprzedza grę. Chociaż ExpresssVPN zawsze pokonuje konkurencję, jeśli chodzi o szybkość w teście szybkości (a także jeśli chodzi o szybkość pobierania), i oferuje równie dużo pieniędzy z powrotem w swojej 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy, niektórzy chcieliby płacić mniej miesięcznie.

Płacąc mniej miesięcznie to coś, co ExpressVPN rozumie, zwłaszcza jeśli jesteś również zwykłym użytkownikiem Netflix z regularnym połączeniem, który nie dba tak bardzo o serwery i prędkości i po prostu chce oglądać programy na Apple TV, Kindle Fire, czy Netflix ... Ale gdy spojrzysz na rzeczy, takie jak rozszerzenia przeglądarki, blokada sieci, połączenie VPN, zdajesz sobie sprawę, że nawet jeśli ExpressVPN może kosztować nieco więcej miesięcznie, to naprawdę masz to, za co płacisz. Na pulpicie aplikacji VPN i aplikacji mobilnych, niektórzy krytykują ExpressVPN za brak przełącznika kill., chociaż ExpressVPN jest daleki od jedynego dostawcy VPN, który nie oferuje tego.

Daj więc szansę ExpressVPN i zobacz, na czym polega całe to zamieszanie. Potwierdzamy, że ten szum jest dobrze zasłużony z tą usługą. A jeśli nie jesteś zadowolony, nie bój się sięgnąć po nią i odzyskać swoje pieniądze (w ciągu 30 dni).

You may also like

Best VPN Polska – Najlepsze recenzje VPN dla Polaków 2020

Leave a Repl​​​​​y

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}