12 kwietnia

Przegląd NordVPN (kwiecień 2020) – Czy plotki są prawdziwe?

Prywatność i bezpieczeństwo NordVPN

Oficjalna rejestracja w Panamie zamiast w Stanach Zjednoczonych sprawia, że wybór Nord VPN wiąże się z istotnymi korzyściami, które chronią Twoje dane. Kiedy zaczęliśmy przeglądać NordVPN, była to jedna z pierwszych rzeczy, które nas zainteresowały, ponieważ te zabezpieczenia danych nie zmuszają ich do zbierania lub prowadzenia dzienników jakichkolwiek danych dotyczących wykorzystania pasma i nie tylko. NordVPN oferuje protokoły VPN dotyczące prywatności, które po prostu nie mogą być dopasowane przez amerykańskie podmioty.

Powiązany Post: Najlepszy VPN

Ochrona jest dodatkowo wzmocniona przez obecność serwerów Double VPN severs, które kierują wszelkie dane przez podwójne serwery jednocześnie, co dodaje wszechstronną ochronę. Do tego dochodzi jeszcze OpenVPN i Ikev2/ipsec oraz inne dodatkowe narzędzia VPN, które zapewniają tajność i solidny, godny zaufania poziom szyfrowania.

Chociaż nie można winić niektórych dostawców VPN za prowadzenie dzienników swojej działalności (są do tego zmuszeni przez prawo), odświeżające jest posiadanie takiej opcji jak NordVPN, która obchodzi takie zasady.

Streaming - Czy Netflix, Hulu i Amazon Prime działają?
NordVPN ma dostęp i możliwość odblokowania wszystkich głównych usług streamingowych, takich jak Netflix, Hulu i Amazon Prime, co jest doskonałe. W dzisiejszych czasach każdy, kto ma dostęp do Internetu, otrzymuje swoje media z usług streamingowych. NordVPN umożliwia do sześciu jednoczesnych połączeń, jednorodne połączenie VPN i niewiele zakłóceń w przesyłaniu strumieniowym, pomimo całej ogromnej pracy, jaką zapewnia ta usługa.

Jak szybkie jest NordVPN?
Szybkość NordVPN jest jedną z jego najlepszych cech. Jednym z częstych uderzeń, które powstrzymują ludzi przed korzystaniem z VPN jest domniemany wpływ na prędkość, którą ludzie czasami przedkładają nad prywatność swojego adresu ip, więc to twierdzenie o ekstremalnej prędkości może zarobić NordVPN twojego dolara. Czy są one najszybsze? Trudno powiedzieć. Ale, biorąc pod uwagę niektóre z zabezpieczeń przed zatkanymi serwerami, jak również inne specjalne uwagi skierowane na prędkość, NordVPN jest jednym z najlepszych. Ta szybka usługa ma charakter międzynarodowy (w tym chiński) dzięki strategicznemu wdrożeniu ponad 5000 serwerów w ponad 60 lokalizacjach.

Blokowanie reklam
NordVPN posiada wbudowany bloker reklam, który działa bardzo dobrze. W rzeczywistości, korzyści z CyberSec (wbudowany bloker reklam) obejmują fakt, że nie musisz już nawet oglądać reklam na YouTube. Nie trzeba dodawać, że jest to świetny bonus. Nie trzeba dodawać, że wbudowane narzędzia reklamy i złośliwego oprogramowania nie jest koniecznie wygrać z niektórymi dostawcami VPN, ale nie ma nic do wątpliwości, jeśli chodzi o CyberSec i NordVPN w tym przypadku. Jest to naprawdę wysokiej jakości technologia, która zapewnia doskonałe wyniki.

Ponieważ większość wspaniałych usług VPN zapewnia obecnie, to również jest w komplecie z kill switch. Jednak zamiast jednego, NordVPN posiada dwa przełączniki zabijania - jeden, który jest standardowy i zatrzymuje cały ruch w przypadku awarii VPN, a drugi może być ustawiony na określoną aplikację.

Pobieranie i torrenting
Nie wszyscy chcą torrent, ale niektórzy chcą. NordVPN zdaje sobie z tego sprawę i oferuje serwery p2p - te specjalistyczne serwery zdają sobie sprawę, że być może zdecydowałeś się mieć dedykowany adres IP specjalnie dla torrentów. W związku z tym proces ten jest łatwy do przeprowadzenia. Inne serwery specjalistyczne to cebulowy over vpn, który z pewnością ma wartość w tym zakresie i nie tylko.

Obsługa klienta
NordVPN oferuje wszechstronnych, przyjaznych pracowników, którzy kontaktują się z Tobą przede wszystkim poprzez opcję czatu na żywo, dostępną przez cały dzień, codziennie. Oprócz tego, możesz korzystać z zasobów takich jak informacyjna i dokładna strona FAQ. Ogólnie rzecz biorąc, ci, którzy korzystają z NordVPN czują się doceniani i wspomagani przez zespoły obsługi klienta. Całodobowy czat na żywo jest naprawdę miły i trudny.

Koszt i płatność
Biorąc pod uwagę wszystkie korzyści, może wydawać się zaskakujące, że NordVPN nie jest znacząco droższy od innych opcji na rynku. W rzeczywistości NordVPN ląduje kwadratowo w okolicach średniej 11 95 miesięcznie, za co naliczane są również znacznie niższe opłaty za usługi. Płatność jest łatwa za pomocą różnych metod płatności, w tym oczywistej metody płatności kartą kredytową. Niestety, na razie nie akceptują one PayPal, co jest mniej niż idealne dla niektórych, którzy wolą żyć bez kart kredytowych. Ponadto, NordVPN pozostaje odpowiedzialny przed Tobą, oferując 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, która dzięki doskonałemu zespołowi obsługi klienta jest bezproblemowa i łatwa, jeśli zdecydujesz, że nie jesteś fanem tej usługi.

Wniosek - Jaki jest werdykt w sprawie NordVPN?
Jeśli chodzi o firmy oferujące usługi w dziedzinie VPN, NordVPN należy do najlepszych i najbardziej opłacalnych. Jeśli ta recenzja Nord VPN wydaje się tendencyjna, to wiedzcie tylko, że uważamy, iż jest ona naprawdę tak samo imponująca, jak brzmi. NordVPN wciąż zdobywa nagrody i po tym głębokim nurkowaniu rozumiemy dokładnie, dlaczego nazywa się je najlepszym VPN w branży. Optymalna zdolność do odblokowania, niesamowita szybkość, druga do zera prywatność i oczywiście cena jest odpowiednia. Czy jest to idealny dostawca usług VPN? To jest trudne do stwierdzenia, ale na razie nie znaleźliśmy jednego, który jest znacznie lepszy.

You may also like

Best VPN Polska – Najlepsze recenzje VPN dla Polaków 2020

Leave a Repl​​​​​y

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}