Ranking Wydajnych Hostingów 2018

Kiedy jesteś gotowy, aby zabrać swoje dane do własnych rąk i prowadzić własny blog, posiadać własne zdjęcia i hostować własne aplikacje, nadszedł czas, aby znaleźć dobrego hosta, który może umieścić wszystko to wszystko w sieci dla Ciebie, dać ci narzędzia, przepustowość i przechowywanie, które potrzebujesz, i wspierać Cię, gdy potrzebujesz pomocy. Na szczęście są dziesiątki wspaniałych firm, które szukają Twojego biznesu, a w tym tygodniu, w oparciu o Twoje nominacje, przyjrzymy się pięciu z najlepszych.

Na początku tygodnia zapytaliśmy Cię, które firmy hostingowe uważałeś za najlepsze i zaoferowaliśmy najlepszą kombinację ceny funkcji, przepustowości, pamięci masowej i obsługi klienta. Wróciłeś z ponad 300 nominacjami dla ponad stu firm, ale niestety mamy tylko miejsce na pierwszą piątkę.

1. Dreamhost

Dreamhost jest jednym z najpopularniejszych hostów w sieci, oferując zarówno standardowe wspólne plany zaczynające się na poziomie 8,95/$, jak i plany serwerów dedykowanych dla klientów o większych potrzebach w zakresie przepustowości i dostępności. Firma słynie z regularnych atutów i dodatkowych funkcji dla swoich klientów, w tym instalacji do blogowania za pomocą jednego kliknięcia i oprogramowania galeryjnego, które sprawiają, że Twoja własna strona jest szybka i łatwa w obsłudze. Dreamhost nie boi się oferować cennych funkcji: nieograniczone konta e-mail, wsparcie dla aplikacji Google, nieograniczona przepustowość, nieograniczone bazy danych i wiele innych. Obsługa klienta jest dostępna wtedy, gdy tego potrzebujesz, a firma ma wspaniałą gwarancję płynności finansowej. Tutaj możesz sprawdzić wszystkie plany Dreamhosta.

2. Hostgator

Hostgator rozwija czerwoną wykładzinę dla swoich nowych klientów z nieograniczoną przepustowością, nieograniczoną przestrzenią dyskową, tony łatwych do zainstalowania szablonów i gwarancją czasu pracy, wszystko to zaczyna się od $3.96/mo na ich najbardziej przystępne cenowo plany. Nawet ich plany niskiej klasy zawierają nieograniczoną ilość wiadomości e-mail, instalację za pomocą jednego kliknięcia i kredyt Google Adwords o wartości 100 dolarów na pokrycie wszystkich potrzeb w zakresie budowania bazy klientów. Wybierz plan, który działa dla Ciebie i dłużej zapisz się na większą zniżkę otrzymasz na miesięczny rachunek hostingowy. Tutaj możesz sprawdzić wszystkie plany Hostgator.

3. Bluehost

Bluehost rozpoczyna swój wspólny plan hostingowy z $4.95/mo, a za swoje pieniądze otrzymasz nieograniczoną przepustowość, nieograniczoną przestrzeń dyskową, nieograniczony transfer plików, nieograniczoną ilość wiadomości e-mail, darmową rejestrację domeny i wiele innych. Nawet ich podstawowe plany oferują nieograniczoną ilość hostowanych domen, parkowanie domen, funkcje e-commerce i wiele innych, w tym instalację programów WordPress za jednym kliknięciem, bazy danych i wiele innych. Tutaj możesz sprawdzić wszystkie funkcje Bluehost’ a.

4. Linode

Możesz prowadzić swoją witrynę internetową lub galerię zdjęć z Linode, ale w przeciwieństwie do innych tradycyjnych firm hostingowych, które oferują współdzielone rozwiązania hostingowe, Linode oferuje wirtualny serwer prywatny (VPS), na którym uruchamiasz wirtualny serwer z pamięcią, przestrzenią dyskową i transferem plików, które są potrzebne do dowolnej aplikacji, którą budujesz lub witryny internetowej, którą jesteś hostingiem. Niektórzy użytkownicy używają nawet swoich serwerów Linode jako zdalnych zamienników desktopów, inni używają ich jako prywatnych, opartych na chmurze serwerów aplikacji, a inni używają ich do hostowania aplikacji internetowych, opracowanych aplikacji i blogów. Otrzymujesz pełny dostęp SSH i root na swoich serwerach, gwarantowane zasoby i wybór dystrybucji linux na zakupionych serwerach. Ceny różnią się w zależności od rodzaju serwera, którego szukasz i zasobów, które chcesz mieć, ale zaczynają się od $19.95/mo. Tutaj możesz zapoznać się z ofertą Linode.

5. A Small Orange

A Small Orange przypomina mi trochę o tym, co niektórzy z naszych innych rywali byli jak wcześniej w ich życiorysie firmy hostingowe, koncentrując się na obsłudze klienta, a nie wielkości i skali. Z Mały Pomarańczowy, można uzyskać różne plany z różnych szerokości pasma i opcje przestrzeni dyskowej, które również zawierają nieograniczone bazy danych, nieograniczone adresy e-mail, nieograniczone subdomeny, i więcej dla tak niskich $35/yr ($2.91/mo). Niewiele z ich planów oferuje ten sam rodzaj nieograniczonych dysków i opcji szerokości pasma, które zobaczysz po wielkich chłopakach, ale Mały pomarańczowy odrabia za to plany dopasowane do każdego budżetu i każdej potrzeby, szczegółowe statystyki, aktualizacje bit-by-bit dla ludzi, którzy mają potrzeby, które spadają między planami i więcej. Ponadto, małe pomarańcze są oddane prawdziwej, wysokiej jakości obsłudze klienta, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Tutaj można zobaczyć wszystkie plany A Small Orange.