12 kwietnia

Best VPN Polska – Najlepsze recenzje VPN dla Polaków 2020

Na dzisiejszym rynku cyfrowym może być trudno poznać najlepszą opcję spośród szerokiej gamy usług VPN. Nie wspominając już o tym, że jeśli chodzi o badania nad tym, co może być najlepszym wyborem VPN, to nic nie poradzimy na to, że to, co może być najlepszym VPN w jednej części świata, może nie być najlepszym VPN np. dla Polski. Prywatność jest ogromnym priorytetem to lista najlepszych VPN dla zapewnienia, że Twój jest chroniony.

Klienci mają dziś proste, ale ważne wymagania, jeśli chodzi o ich VPN (Virtual Private Network): chcą prywatności i bezpieczeństwa oraz doskonałej obsługi klienta z ich VPN, chcą chronić lub ukryć swój adres IP (lub chcą ubiegać się o adres IP gdzie indziej), proszą o wysokiej klasy serwery (i wiele z tych serwerów), a oni chcą najlepsze w zakresie odpowiedzialności w postaci rzeczy jak 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy, i więcej.

Na szczęście dla klientów szukających najlepszej opcji VPN w Polsce, wielu dostawców usług VPN przez lata pracowało sumiennie, aby być najlepszym i udało im się zdobyć doskonałą reputację. W tym artykule przyjrzymy się pięciu najlepszym opcjom VPN dla każdego, kto mieszka w Polsce i często opcje te będą rozciągać się na tych, którzy chcą mieć najlepszy VPN za granicą.

Polska nie jest do końca znana z rozluźnienia prawa, jeśli chodzi o przepisy dotyczące bezpieczeństwa w Internecie. Służby VPN w Polsce zwracają na to uwagę. W rzeczywistości, przepisy dotyczące bezpieczeństwa cybernetycznego w Polsce są szczególnie rygorystyczne. Większość społeczeństwa w Polsce może współczuć, a nawet doceniać, dlaczego internet jest tak intensywnie badany, biorąc pod uwagę zagrożenia, na jakie pozwala brak bezpieczeństwa, ale mimo to wielu z nas ma poczucie, że nasze bezpieczeństwo osobiste i prywatność są naruszane lub przynajmniej naruszane. Polska nie jest osamotniona w tych przepisach, a na świecie dokonano wielu postępów w udoskonalaniu tego typu usług VPN.

Jakie są najlepsze VPN w Polsce?

Osoby, które poszukują najlepszych VPN w Polsce powinny zadbać o to, aby ich wybór uwzględniał silne i spójne środki ochrony prywatności i bezpieczeństwa, niezawodne szyfrowanie, łatwość obsługi, szybkie połączenia dzięki celowemu pokryciu serwerów, a także, oczywiście, aby wybrać najlepszą firmę - taką, która priorytetowo traktuje dostępność, elastyczne ilości jednoczesnych połączeń, obsługę klienta i zasoby wsparcia technicznego. Wykorzystując te kryteria, zaproponujemy to, co uważamy za najlepsze VPN na rynku w Polsce, aby pomóc Państwu zdecydować, która z wielu opcji usług na świecie VPN najlepiej odpowiada Państwa potrzebom.

1. NordVPN

Jeśli chodzi o VPN, wybór NordVPN jest absolutnie jednym z najlepszych dla Polski. NordVPN jest jednym z tych dostawców usług VPN, który zyskał szczególnie dobrą reputację jako jeden z najlepszych pod względem bezpieczeństwa VPN, prywatności, obsługi klienta i wsparcia klienta, i nie tylko. Ogólnie rzecz biorąc, NordVPN jest jedną z najlepszych opcji dla VPN w kraju. Ale co wyróżnia NordVPN na rynku VPN? Obsługa do sześciu urządzeń, a także serwerów VPN w zakresie ponad 5600 na pewno nie zaszkodzi, a w porównaniu z innymi realizującymi projekt "VPN w Polsce" wypada korzystnie. NordVPN oferuje usługi VPN na najwyższym poziomie, z dużym bezpieczeństwem (np. podwójne szyfrowanie danych) i nie tylko. NordVPN oferuje 3-dniową bezpłatną wersję próbną, jak również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy (i tak, gwarancja "faktycznego zwrotu pieniędzy" jest bezproblemowa!); jeśli chodzi o tę ostatnią, większość najlepszych VPN daje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, ale wiele mniejszych usług VPN nie oferuje gwarancji "zwrotu pieniędzy", ale może coś mniej niezawodnego. NordVPN ma cenę, która jest nieco, ale nie znacznie lepsza niż jego pierwotna konkurencja na rynku VPN.

2. ExpressVPN

Jest to sieć VPN, która potrafi wykorzystać ponad 3000 serwerów obsługujących do pięciu urządzeń do jednoczesnych połączeń i użytkowania. Ponadto, ExpressVPN posiada 160 lokalizacji serwerów VPN, które obejmują swoim zasięgiem trzy lokalizacje w całej Polsce. ExpressVPN wyróżnia się wśród dostawców usług Virtual Privacy Network; ExpressVPN szczyci się mobilnymi klientami, których zadaniem jest osiągnięcie łatwości użytkowania, imponującej szybkości i wielu innych. Prywatność nigdy nie jest poświęcana, korzystanie z niej jest łatwe, a ogólnie rzecz biorąc, opcja ta plasuje się w ścisłej czołówce rynku "VPN w Polsce". Nie wspominając o tym, że 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy jest bardzo pomocna, a nie oczekujemy, że po skorzystaniu z tej doskonałej usługi poprosimy Cię o zwrot pieniędzy. Niemniej jednak, gwarancja zwrotu pieniędzy jest w pełni łatwa w użyciu i łatwo dostępna, co jest najlepsze.

Mówiąc o pieniądzach, należy jednak zauważyć, że ExpressVPN jest szczególnie rozbudowaną usługą VPN; jeden miesiąc będzie kosztował 12,95$, a zakup ExpressVPN na rok zmniejszy ten koszt do 6,67$ miesięcznie. Jeśli szukasz usługi VPN z dużą ilością serwerów VPN, ochroną przed przeciekami, dobrą 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy (znów nie oczekujemy, że będziesz się tego domagał) i do pięciu jednoczesnych połączeń, to jest mało prawdopodobne, że znajdziesz opcję VPN z dużym bezpieczeństwem i prywatnością (nie mówiąc już o wysokiej funkcjonalności severs) za dużo tańszą niż ta w Polsce, która oferuje ten sam stopień jakości i może być uznana za jedną z najlepszych opcji VPN.

Cyberghost VPN

Jest to dostawca usług wirtualnej sieci prywatnej, który ma to wszystko; serwer VPN liczy prawie 4000 w ponad 60 miejscach, usługa jest jedną z najlepszych w Polsce. Przy tak wielu serwerach, popularność i reputacja jako jednego z najlepszych jest szeroka i szeroka. I to jest zasłużone. Nie tylko Cyberghost jest popularny w Polsce, należy zauważyć, że jest to jeden z najlepszych i najpopularniejszych wyborów VPN w Stanach Zjednoczonych, gdzie znajduje się około 500 serwerów - z kolejnymi 100+ serwerami w Polsce. CyberGhost oferuje nie tylko optymalną ochronę przed wyciekami z sieci VPN, ale także równie prostą i dobrą politykę logowania VPN - polityka logowania polega na tym, że Państwa działalność nigdy nie jest rejestrowana. Jeśli chodzi o VPN dla Polski, to z pewnością nie zawsze tak jest. Podczas gdy większość konkurencji będzie oferować 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy (np. NordVPN... ponieważ nie jest to krytyka NordVPN, który jest również bardzo dobry), ta 30-dniowa ochrona pieniędzy jest zastąpiona przez CyberGhost, który oferuje 45-dniową gwarancję. Biorąc pod uwagę ilość serwerów VPN, nacisk na bezpieczeństwo i prywatność, gwarancję ochrony przed wyciekami, łatwość użytkowania i inne czynniki, ceny 12,99 dolarów miesięcznie, 63 dolary rocznie, czy 99 dolarów za 2-3 lata wydają się być wspaniałą ofertą.
Mając to wszystko na uwadze, nie tylko wiesz, czego szukać w VPN premium, ale także pięciu najlepszych dostawców pod względem istotnych potrzeb VPN, od wszystkiego do jakości serwerów (i pojemności serwerów) do doświadczenia użytkownika, z którego należy czuć się świetnie wybierając. Nigdy nie było lepszego czasu, aby uzyskać VPN i te opcje są przystępne cenowo i doskonałe.

You may also like

Leave a Repl​​​​​y

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}